Výkup PC šrotu

Nově se zaměřujeme v našem výkupu surovin i na výkup počítačových dílů a jiných elektrozařízení.

Elektronika na konci své životnosti, kromě toho že zabírá místo ve skladech a domácnostech, znamená několik problémů týkajících se správné likvidace.

Zamysleme se nad problémy spojené s problematikou recyklace počítačů. Jak počítač ve vaší kanceláři, skladu, skříni nebo garáži nakonec nalezne cestu k řádné recyklaci. S počítači musí být zvláštním způsobem zacházeno. Pokud je s počítačem zacházeno špatně, jakákoliv hodnota z možného znovupoužití bude ztracena. Pokud není počítač označen za znovupoužitelný, musí být rozložen na různé recyklovatelné součásti. Počítače jsou vyrobeny z plastů, kovů a skla. To vše je v malých součástkách promícháno. Ve Spojených Státech existuje jen málo společností, které jsou schopné recyklovat speciální plasty používané v počítačích, a jen hrstka společností, které provádí recyklace CRT obrazovek. Dále je méně než tucet rafinérií kovu, které mohou zpracovat elektronické desky z počítačů. Aby mohly být tyto společnosti efektivní, musí mít ohromné vybavení, které denně zpracuje tuny materiálu. Počítače musí být shromážděny z tisíce různých míst, aby se dosáhlo potřebné množství k recyklaci.

Cesta je přivézt tyto komponenty do výkupu surovin v Uhříněvsi, kde zrealizujeme výkup počítačových dílů a jiné elektroniky.

Následně se provede recyklace a může započít proces, díky kterému se mohou tyto součástky použít k výrobě nového výrobku.

Máte doma starou bránu, starý plot?

Povolejte Megašrot!

O nás

V našem portfoliu služeb najdete výkup železa, výkup barevných kovů, výkup kabelů, výkup papíru, výkup autobaterií. Garantujeme vám nejvyšší možnou cenu v širokém okolí.

Naše pole působnosti je zejména Praha, Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 8, Praha 10 a Praha a okolí.